Uważasz, że twoi dłużnicy w celowy sposób unikają spłaty swoich zobowiązań, a ty jako wierzyciel cały czas jesteś przez nich wprowadzany w błąd, gdy idzie o kolejny termin zawartej w tym aspekcie ugody? Zastanawiasz się, co jeszcze możesz lub powinieneś zrobić? Przede wszystkim należy zrozumieć, że tutaj nie ma co zwlekać z podjęciem określonych kroków prawnych, najpierw zmierzających do otrzymania nakazu zapłaty lub innego adekwatnego wyroku.

Oczywiście już w chwili dysponowania takim dokumentem, racjonalnym rozwiązaniem jest nic innego, jak skorzystanie z usług profesjonalnej kancelarii prawnej. Jak wszyscy doskonale wiemy, często z tym posunięciem nie wiedząc czemu, zwlekamy, staramy się na własną rękę wymusić u dłużnika poczucie spłaty jego zobowiązań, lub nawet zaangażować do tego celu firmę windykacyjną. Jeżeli więc naprawdę zależy nam na sprawnym oraz skutecznym egzekwowaniu należności od dłużników, zgodnie z prawem to kancelaria komornicza jest doskonałą ku temu okazją. Śmiało, można powiedzieć, iż idealną alternatywą dla jak najszybszego podjęcia działań z wykorzystaniem obowiązującego prawa, a także rolą komornika jako funkcjonariusza publicznego. Nie zajmie się on jedynie zajęciem konta bankowego, ale w razie możliwości postara się namierzyć majątek dłużnika, w tym nieruchomości, samochody, ziemię, obligacje państwowe czy papiery wartościowe.

Twoi dłużnicy celowo unikają spłaty swoich zobowiązań?

Komornik może bardzo szybko odzyskać twoje pieniądze

Jakie najważniejsze argumenty, powinny nas nie tylko zachęcić, ale też sprawić, iż w razie zaistnienia konieczności egzekwowania jakichkolwiek należności, to właśnie kancelaria komornicza tym się zajmie? Powyżej nie tylko odniesiono się do tego, co oferują, ale też czym się zajmują oraz jakie kompetencję posiadają wspomniane kancelarie komornicze, więcej informacji na ten temat dostępnych jest pod adresem komornik warszawa Praga. Nie bądźmy jako wierzyciele cały czas stratni, pozwólmy by kancelaria komornicza zrobiła wszystko co konieczne, aby odzyskać należne nam pieniądze w skuteczny do tego sposób.