Jeśli jesteś matką, lekarzem, studentem, a nawet włóczęgą, iPad jest dla ciebie przydatny.

Może tak wiele, ale wiele osób nie wie o wszystkich funkcjach. Zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać porady i wskazówki dla osób poufnych oraz zmaksymalizować iPada.Opinie użytkowników są na ogół niezwykle dokładne w reprezentacji jakości aplikacji. Oczywiście musisz upewnić się, że jest więcej niż jedna lub dwie recenzje, ale jeśli są i jeśli aplikacja ma cztery lub pięć gwiazdek, powinieneś być gotowy.Jeśli używasz iPada do grania w gry przez długi czas, bateria nie będzie działać tak długo. Możesz jednak rozszerzyć jego działanie, wyłączając funkcję wibracji używaną w wielu strzelankach lub grach wyścigowych. Jeśli grasz w te gry tylko kilka minut, możesz pozostawić tę funkcję włączoną.Wykonywanie wielu aktualizacji aplikacji jednocześnie może spowolnić działanie iPada i utrudnić wykonanie czegokolwiek. Możesz to złagodzić, wstrzymując aplikacje i zmuszając je do aktualizacji pojedynczo, a nie wszystkich naraz. Stuknij ikonę aktualizowanej aplikacji, aby ją wstrzymać. Kiedy jeden z nich zostanie zakończony, możesz zezwolić drugiemu na dokończenie aktualizacji.Czy lubisz wysyłać zdjęcia z iPada znajomym i rodzinie? Jest na to naprawdę prosty sposób. Po prostu wybierz zdjęcie, które chcesz udostępnić, a następnie naciśnij przycisk strzałki w prawym górnym rogu. Zobaczysz tam wybór, którego możesz użyć do wysłania zdjęcia e-mailem.Porozmawiaj ze znajomymi o używanych przez nich aplikacjach. Możesz nie wiedzieć, że dana aplikacja istnieje, ale twoi znajomi mogą i ta aplikacja może stać się twoją ulubioną. Najlepsze pomysły, które pomogą Ci zwiększyć możliwości iPada

Od czasu do czasu sprawdź, z czego korzystają Twoi znajomi, a może to podsunąć Ci kilka pomysłów na siebie.Jedną z fajnych funkcji iPada jest Photo Booth.

Możesz czerpać więcej przyjemności z tej funkcji, jeśli użyjesz jej na znajomych i rodzinie. Dotknięcie ikony „obrotowego aparatu” umożliwi korzystanie z aparatu z tyłu i robienie zdjęć za pomocą przycisku migawki.Jeśli zmagasz się z czasem pracy baterii iPada, nie martw się. Po pierwsze, zamknij wszystkie programy, których nie używasz. W miarę możliwości utrzymuj jasność na niskim, ale wygodnym poziomie. Na koniec pamiętaj o wyłączeniu wszelkich programów muzycznych, których nie używasz.Na iPadzie możesz używać klawiatury. Niektórzy ludzie kochają swojego iPada, ale tęsknią za klawiaturą. Dobrą wiadomością jest to, że będzie z nią współpracować każda bezprzewodowa klawiatura Apple. Będzie również działać z każdą klawiaturą korzystającą z Bluetooth. Istnieje kilka iPadów, które mają już wbudowaną poręczną klawiaturę.Jeśli przygotowujesz się do zsynchronizowania iPada z komputerem po raz pierwszy, wybierz mądrze. Jeśli zaznaczysz, że chcesz zsynchronizować WSZYSTKIE swoje zdjęcia, filmy i muzykę, przygotuj się. W zależności od tego, ile masz, pełne przeniesienie wszystkiego może zająć dużo czasu. Zamiast tego użyj swojej dyskrecji i synchronizuj tylko te elementy, które wiesz, że będą potrzebne na iPadzie.Czytając ten artykuł, znacznie poprawiłeś korzystanie z iPada. Nie zapomnij o tych wspaniałych wskazówkach i trikach, a będziesz coraz lepiej posługiwać się swoim wspaniałym tabletem. Przekaż ten artykuł również swojej rodzinie i znajomym, aby nikt nie przegapił radości z iPadów.