Zakopane jest jednym z najpopularniejszych ośrodków turystycznych w Polsce, przyjeżdżają tu turyści z całego kraju, jak również z zagranicy.

Znajdziemy tu bardzo dobrą bazę noclegową, od miejsca w pensjonacie poprzez pokoje, apartamenty oraz domki do wynajęcia. Wiele z nich znajduje się na obrzeżach Zakopanego, możemy znaleźć spokojne miejsce z widokiem na Tatry. W przypadku większej grupy osób, dużej rodziny, dobrym pomysłem może okazać się wynajem domku, który nie będzie kosztował dużo więcej niż wynajęcie kilku pokoi.

Nocleg w górach dla dużej rodziny

Domki w Zakopanem to doskonały pomysł na wypoczynek w górach

W Zakopanem znajdziemy wiele domków do wynajęcia, często zbudowane są one w stylu góralskim, z drewna, jest to bardzo dobre miejsce, aby wypocząć w czasie urlopu w górach. Dostępne są domki dla sześciu lub ośmiu osób, są one bardzo dobrze wyposażone, znajdziemy tu aneks kuchenny połączony z dużym salonem, wyposażone w lodówkę, kuchenkę, czajnik oraz ekspres do kawy. Znajduje się tu także telewizor czy też internet bezprzewodowy. Dużą zaletą w zatłoczonym Zakopanem jest także darmowy parking, wiele domków akceptuje także zwierzęta. Budynki są chronione, monitorowane, podobnie jak parking. W domkach znajdziemy jedną lub też dwie łazienki, które posiadają prysznic, nowoczesne wyposażenie.

Apartamenty posiadają tarasy oraz balkony z widokiem na Tatry, możemy tam rozłożyć leżaki, dostępne są krzesła i stolik. Wygodny domek może być bazą wypadową do zwiedzania Zakopanego czy też przy wędrówkach po szlakach. W lecie w Zakopanem możemy liczyć na wiele atrakcji, znajdują się tu wyciągi, możemy zimą jeździć na nartach, snowboardzie jak. Możemy udać się także do Morskiego Oka, Zakopane jest miejscem pełnym atrakcji, gdzie z pewnością turyści nie będą się nudzić.

W domkach znajduje się całe niezbędne wyposażenie, mikrofalówka, żelazko, zmywarka oraz pralka. Zatem jest to bardzo dobra opcja na nocleg, kiedy odwiedzamy Zakopane domki w stylu góralskim mogą posiadać także kominki, co będzie dużą zaletą zwłaszcza w okresie zimowym. Wiele domków posiada także posesję z bramą na pilota, co zwiększa bezpieczeństwo pozostawionego auta.