Pierwsze urodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Warto zastanowić się nad odpowiednim udekorowaniem domu lub lokalu. Nie tylko sprawi to radość roczniakowi, ale stanowić będzie idealne tło do pamiątkowych fotografii.
Postaram się przedstawić najczęściej wybierane balony w naszym sklepie. Liczę, że pomoże to w zaplanowaniu idealnej oprawy imprezy z okazji 1 urodzin Państwa dziecka.

Balon w kształcie cyferki 1

Tu nie ma niespodzianki. Najpopularniejszym balonikiem z helem na roczek dziecka jest Balon w kształcie cyfry 1. Zmieniają się tylko kolory cyfry. Poza złotym i srebrnym kolorem, który jest balonowym uniseksem, są jeszcze popularne odcienie różu, oczywiście tu przeważają dziewczynki i odcienie błękitu, gdzie najwięcej tego typu balonów wybierają rodzice małych chłopców. Sam balon jest dość duży, zazwyczaj po napełnieniu jest większy od samego dziecka i osiąga rozmiar około 1 metra.

Balony lateksowe na roczek.

Tu dość często wybierane są balony gładkie, bez nadruku. Dla dziewczynek biel i róż, dla chłopców błękit, niebieski i zieleń. Czasem, wybierane są balony spersonalizowane właśnie na tę okazję. Balony z napisem Mam już roczek lub moje pierwsze urodziny to dość popularne wzory, które nasi klienci wprost pokochali. Balonów ze wzorami dla 1 roczkowych maluchów wciąż przybywa i liczymy, że będzie tu coraz to większy wybór.

Balony foliowe

Tu najczęściej wybierane są baloniki z miłą dla oka grafiką w dziecięcym stylu. Balony urodzinowe w Warszawie z misiem, wróżką czy kaczuszką to nieodzowny element dekoracji na pierwsze urodziny. Popularne są tu także balony bez gotowego nadruku, w kształcie serca lub gwiazdy. Balon taki można samemu spersonalizować i tak np. gdy urodziny obchodzi Anna, to na baloniku można zamówić napis Pierwsze urodziny Ani. Gdy Tomek właśnie kończy roczek, to na baloniku może być napis Roczek Tomaszka. Tu wszystko zależy od pomysłowości rodziców.

To tylko trzy najpopularniejsze balonikowe opcje. Nasi klienci często zaskakują nas swoimi pomysłami, a my próbujemy im sprostać. Często uczymy się od Was i wprowadzamy nowe dekoracje na roczek dziecka. Myślę, że za rok lub dwa, ten artykuł wyglądałby nieco inaczej, bo moda w dekoracjach dziecięcych bardzo szybko się zmienia. Życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim roczniakom…