Dla kobiet pękające naczynka są dość wstydliwym tematem, zwłaszcza jeżeli występują na skórze twarzy, mogą tworzyć różnego rodzaju zmiany skórne które mogą przypominać blizny, często są one nieatrakcyjne a ukrycie ich makijażem sprawia duży problem.

Dlatego też coraz częściej decydujemy się na usunięcie ich za pomocą lasera, w tym przypadku dochodzi do podgrzania, obkurczenia i zamknięcia naczynka. Dzięki temu ich widoczność znacznie się zmniejsza, nasza skóra będzie wyglądała bardziej atrakcyjnie i gładko.

Problem nieestetycznych naczynek

Leczenie rozszerzonych naczyń krwionośnych

Często są to małe pajączki które tworzone są przez naczynka, mogą układać się w różne kształty, niestety niekiedy występują one na widocznym miejscu, przykładowo na twarzy lub na szyi. Warto zwrócić uwagę iż obecnie technologia pozwala na usuwanie tego rodzaju problemów w gabinetach kosmetycznych. Oczywiście musi być to gabinet posiadający odpowiedni laser. Warto pamiętać aby przygotować się odpowiednio do zabiegu, należy unikać opalania, stosowania różnego rodzaju kremów z samoopalaczem.

Sam zabieg trwa od 15 do 45 minut, w zależności od tego jaka powierzchnia skóry ma zostać poddana zabiegowi. Oczywiście w tym przypadku mogą nastąpić pewnego rodzaju niedogodności, przykładowo pieczenie związane z rozgrzewanie naszej skóry. Naturalnie w przypadku tego rodzaju zabiegu stosowane jest uczulenie miejscowe, może być to przykładowo specjalny żel uśmierzający ból. Oczywiście jest to zabieg, zatem zaraz po zakończeniu będziemy mogli pójść do domu. Warto jednak pamiętać aby nie korzystać przez pewien okres czasu z różnego rodzaju kremów które mogą powodować problemy. Należy wówczas stosować odpowiedni krem który dostaniemy o lekarza lub od kosmetyczki.

Z pewnością metoda ta jest polecana przez wiele kobiet ze względu na bardzo dobre efekty. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się zdrową cerą, więcej na temat tego rodzaju zabiegów możemy przeczytać na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/leczenie-rozszerzonych-naczyn-krwionosnych-na-nogach/laserowe-zamykanie-naczyn, z pewnością wiele pań zdecyduje się na tego rodzaju zabieg.